Powstaje serial o liceum

Jednym z licznych przedsięwzięć związanych z obchodami 100-lecia wyszkowskiego liceum będzie sześcioodcinkowy fabularyzowany serial oparty na historii szkoły. Zakończyły się zdjęcia do pierwszego odcinka, który będziemy mogli zobaczyć już w styczniu 2014 r., ale już dziś mamy kilka ujęć z planu filmowego.

Więcej informacji o serialu oraz galerię zdjęć z planu znajdziesz w aktualnościach.

Film

 

Bema pamięci żałobny rapsod

Jesienne plenerowe inscenizacje poematu Cypriana Kamila Norwida „Bema pamięci żałobny rapsod” należą już do wieloletniej tradycji wyszkowskiego liceum. Uczennice jako płaczki żałobne i uczniowie jako rycerze, po wysłuchaniu utworu w muzycznej interpretacji Czesława Niemena, przechodzą w kondukcie żałobnym pod pomnik patrona w parku miejskim. Zobaczcie, jak wyglądała tegoroczna inscenizacja i poprzedzające ją przygotowania.

Film

 

Nasz teledysk

"A dziś ta szkoła ma już 100 lat. To kiedyś był twój cały świat. Przez całe twoje życie, magiczne życie nosisz w sercu jej ślad."

jingiel

 

Gwiazdy "Norwida" i naszego koncertu

Koniecznie obejrzyjcie prezentacje o muzykach, którzy wystąpili podczas koncertu „Absolwenci grają i śpiewają”. Znajdziecie wiele niepublikowanych materiałów…

Alice in Weedland Experience
Grupa OK Mahikan
MKT wparkustraszy

 

Z kamerą na planie II-go odcinka serialu Nasze liceum

Co się działo na planie? Tego nie zobaczysz w serialu!

  serial odc2 scena