Przed nami kolejna, organizowana z rozmachem impreza plenerowa – 100DNIÓWKA, czyli 100 na 100 lat LO. Jednym z wielu naszych celów będzie złowienie 100 ryb. Zapraszamy na Zawody Wędkarskie z Przymrużeniem Okonia…

100DNIÓWKA rozpocznie się w sobotę 21 czerwca akcją 100 Dawców Krwi; zbiórka prowadzona będzie na placu przed urzędem skarbowym. W niedzielę 22 czerwca przeniesiemy się do parku miejskiego, gdzie będziemy tracić kalorie w Fitness&Zumba Maraton (100 Kalorii), malować wraz z najmłodszymi wyszkowianami (100 Kredek), grać na gitarach (100 Strun), śpiewać (100 Głosów), tańczyć poloneza (100 Par). Wieczór zakończymy premierą drugiego odcinka Kroniki Obchodów 100-lecia szkoły i trzeciego odcinka serialu „Nasze liceum”.

Jedną z niedzielnych akcji będą zawody wędkarskie 100 RYB na 100 LAT na rzece Bug, które rozpoczną się o godz. 16.00. Mają charakter otwarty, będą mogły wziąć w nich udział osoby, które w dniu turnieju będą miały ważną Kartę Wędkarską, zezwolenie na połów ryb oraz ukończone 16 lat i nie są członkami klubów wędkarskich.

Zgłoszenia należy kierować do 20 czerwca, do godz. 12.00 mejlem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wpisując się na listy wyłożone w wyszkowskich sklepach wędkarskich: M. Gizińskiego przy ul. I AWP, p. Muczyńskiego przy ul. Daszyńskiego i „U Leszcza” przy ul. H. Sawickiej. Należy podać imię i nazwisko, numer telefonu i adres mailowy, a absolwenci - także rok matury). Swój udział będzie można zgłosić także w dniu turnieju, w Biurze Zawodów do godz. 15.00. Liczba miejsc w zawodach jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia.

Podczas zawodów wyłonieni zostaną najlepsi wędkarze w kategoriach: Łowca z przymrużeniem okonia w kategorii open i Łowca z przymrużeniem okonia w kategorii absolwent LO w Wyszkowie.

Szczegóły w Regulaminie Zawodów, do pobrania poniżej.

doc big

Share on Myspace